Borgo de Pazzi is een Italiaans garenmerk dat vooral gebruik maakt van mooie natuurlijke materialen. Borgo de Pazzi bestaat al ruim 40 jaar en heeft hierdoor veel ervaring in het produceren van hoogwaardige garens.
Borgo de Pazzi is onderdeel van het bedrijf Effe Elle, ook in Italië gevestigd, waar ook de garens geproduceerd worden.
Effe Elle heeft een 100% made in Italy garantie, afgegeven door het Italiaanse Instituut ter bescherming van producenten, om kwaliteit te waarborgen.
Hieronder vind je de soorten van Borgo de Pazzi die wij verkopen.
Het italiaanse garenmerk Borgo de Pazzi heeft een divers gamma aan mooie natuurlijke wolsoorten. Soorten die wij verkopen zijn:. Cedro, een elastische 100% woldraad. Giza een 100% egyptische katoen. Grosso, heerlijk om een mooie woondeken mee te armbreien. Bibi, een draadje om verliefd op te worden. Luna, een mix van wol, alpaca en acryl, geschikt voor mooie omslagdoeken en sjaals en ook nog eens heel voordelig. Inda is een polypropyleendraad die te gebruiken is voor buitenprojecten, zoals kussens en vloerkleden. Juta Soft is een jute draad voor het maken van bijvoorbeeld mooie tassen. Lama spreekt voor zich, een draad van de lama, heerlijk zacht. Sira is een draad gemaakt van bamboe met zijde, een mooie glansdraad. Stella is een sokkengaren gemaakt met bamboe erin. Een hele zachte draad voor heerlijke sokken.
Borgo de Pazzi Amore Basic
De Amore Basic is in samenwerking met Wolcafé ontwikkeld door Borgo de Pazzi. Deze zachte en comfortabele draad is ideaal voor het maken van warme truien, sjaals, dekens, plaids kussens en andere woonaccessoires. We hebben een groot aantal haakpakketten waarin Amore Basic wordt gebruikt. Kijk bijvoorbeeld naar het Mozaiek kussens haakpakket. Amore Basic is een hele grote bol met maar liefst 250gram en een looplengte van 585 meter.
Borgo de Pazzi Amore Drago
Met Amore Drago heeft een subtiele glans en voelt heerlijk aan. Maak unieke kledingstukken, accessoires of home-decoratie met Amore Drago. Amore Drago is goed te combineren met Amore Cotton 300.
Borgo de Pazzi Giza
Giza is een prachtig 100% Egyptisch katoendraad. Giza is geschikt voor lichte, ademende kledingstukken zoals zomertops en sjaals. Egyptisch katoen heeft een lange vezel, waardoor het zachter is dan een gewone katoen en hierdoor goed vocht opnemend is.
Borgo de Pazzi Inda
Inda is 100% polypropylene en daarmee een stoer en robuust buitengaren. Inda is ideaal voor het maken van tassen, manden en placemats.
Borgo de Pazzi Luna
Luna is een blend van 50% merinowol, 40% acryl en 10% lama, waardoor het zowel warm als gemakkelijk in onderhoud is. Dit garen heeft een mooie structuur en is verkrijgbaar in veel kleuren. Luna is geschikt voor het breien en haken van heerlijke warme vesten en truien of dikke dekens
Borgo de Pazzi Lama
Lama van Borgo de Pazzi is gemaakt van 100% lama. Dit garen voelt ongelooflijk zacht aan en heeft een subtiele glans. Met zijn natuurlijke warmte en gladheid is Lama perfect voor het maken van luxe truien, vesten en accessoires. Lama is verkrijgbaar in 5 natuurlijke tinten van het dier
Borgo de Pazzi Sira
Sira is een heerlijk zacht garen gemaakt van 70% bamboe en 30% zijde. Dit garen heeft een fijne structuur en een prachtige glans. Het is ideaal voor het maken van delicate kantprojecten, zoals sjaals, stola's en omslagdoeken.
Borgo de Pazzi Stella
Stella is een mix van 50% bamboe en 50% polyamide. Door de polyamide in de draad is Stella zeer geschikt als sokkengaren. De bamboedraad maakt het tot een heerlijke zachte en ademende sok. Maar natuurlijk kun je met Stella ook mooie omslagdoeken, sjaals en vestjes maken.
Maandag gesloten
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00



















