Rico Creative Cotton Dégradé Lucky 8 heeft een prachtig kleurverloop met maar liefst 8 verschillende kleuren op één bol. Met één bol maak je bijvoorbeeld een mooie sjaal of omslagdoek.Rico Creative Cotton Dégradé Lucky 8 is een licht en veelzijdig garen met een lange kleurwisseling. De bol van 200 gram bevat maar liefst ca. 800 meter garen, verdeeld over acht tinten die vloeiend in elkaar overlopen. Zo ontstaat tijdens het breien of haken vanzelf een levendig en speels kleurverloop.
De mix van 50% katoen en 50% acryl zorgt voor een prettige balans: ademend en zacht, maar ook sterk en makkelijk in onderhoud. Ideaal voor projecten die comfortabel moeten dragen én praktisch zijn in gebruik.
Dit garen is geschikt voor naalden van 3,5 mm. Met een stekenverhouding van 26 steken en 38 naalden op 10 x 10 cm krijg je een fijne, gelijkmatige structuur — perfect voor gedetailleerd werk en kleinere steken.
Je kunt dit garen gebruiken voor sjaals, mutsen, babykleding, lichte truien en accessoires.
Het lange kleurverloop zorgt voor een dynamisch effect met minimale inspanning. Doordat je met één bol werkt, blijft de overgang rustig en natuurlijk.
In onderhoud is het eenvoudig: wassen kan op 30 graden (fijnwas). Het garen blijft goed in vorm en behoudt zijn kleur, ook bij regelmatig gebruik.
In vergelijking met 100% katoen is deze mix iets elastischer en minder stug. Tegelijk voelt het luchtiger aan dan volledig acryl, wat prettig is bij lichtere en seizoensgebonden projecten.
FAQ
Waar kan ik Rico Creative Cotton Dégradé Lucky 8 voor gebruiken?
Geschikt voor sjaals, mutsen, babykleding, lichte truien en accessoires.
Hebben jullie ook pakketten met dit garen?
Jazeker, wij hebben verschillende breipakketten:
Omslagdoek, Sjaal, Top, Topdown top, Zomertop,
en ook een haakpakket: Omslagdoek
Waar is het garen van gemaakt?
Van 50% katoen en 50% acryl: ademend, zacht, sterk en onderhoudsvriendelijk.
Welke naalddikte heb ik nodig?
Aanbevolen naalddikte is 3,5 mm.
Hoe was ik dit garen?
Wassen op 30 graden (fijnwas).
Wat maakt dit garen bijzonder?
Het lange kleurverloop met acht tinten zorgt automatisch voor een levendig effect zonder kleurwissels.
Maandag gesloten
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00